Strona główna | Aktualności | Witamy na stornie internetowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu
Witamy na stornie internetowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Witamy na stornie internetowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu

 

Witamy na stronie internetowej Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Kaliszu.

Szkoła rozpoczyna swoją działalność 1 września 2022 r. Swoją siedzibę mamy w budynkach kompleksu, w którym mieści się Zespół Szkół Nr 9 (Szkoła Podstawowa Nr 24 i Liceum Ogólnokształcące nr 7) oraz hala sportowo-widowiskowa ARENA w Kaliszu przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24.

Zajęcia dydaktyczne odbywać się będą w Zespole Szkół Nr 9, treningi oraz odnowa biologiczna w pomieszczeniach hali ARENA (siłownia, sauna). Nasze uczennice będą również miały możliwość korzystania z infrastruktury Kaliskiego Aquaparku. Pomoc medyczną naszym podopiecznym zaoferowała nowopowstała Guardian Clinic w Koninie.

Nabór do szkoły organizowany jest przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce w dniach 11 maja – 10 czerwca 2022 r. wszelkie dokumenty należy przesyłać do NLO SMS ZPRP w Płocku. Egzaminy odbędą się w dniach od 16 do 19 czerwca 2022 roku w Płocku – centralnie – dla wszystkich 3 szkół (Kalisz, Płock i Lublin). 

Więcej informacji na temat naboru jak również dokumenty, które należy składać znajdziecie na stronach ZPRP (https://zprp.pl/archiwa/230513) oraz SMS Płock (http://smsplock.pl/rekrutacja-na-rok-szkolny-2022-2023-dziewczeta/)

Na dyrektora SMS w Kaliszu uchwałą ZPRP powołany został Radosław Szczap, natomiast dyrektorem sportowym a jednocześnie wicedyrektorem będzie Edyta Suchy.

Więcej informacji wkrótce

Zapraszamy do nas 