Strona główna | Aktualności

Aktualności

Uroczysta prezentacja drużyny SMS Kalisz

10 września zainaugurowano w Kaliszu kolejny sezon PGNiG Superliga mężczyzn. ENERGA MKS KALISZ podejmowała na własnym parkiecie beniaminka ARGED KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI. Podczas przerwy w meczu nastąpiła prezentacja drużyny SMS Kalisz. Wynik meczu rozstrzygnął w ostatnich sekundach na korzyść gospodarzy Mateusz Góralski (zdobywając 10 bramek!) Czytaj więcej »

Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023

1 września odbyło się pierwsze rozpoczęcie Roku Szkolnego w nowo otwartym Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Pierwszy rocznik składa się z 14 dziewcząt, które przywitane zostały przez dyrektora szkoły Radosława Szczapa oraz trenera i jednocześnie dyrektora sportowego Edytę Suchy. W uroczystości uczestniczył również Prezes MKS Kalisz – Błażej Wojtyła, który zaprosił szkołę SMS Kalisz ... Czytaj więcej »

Zgrupowanie – informacje ogólne

Szanowni Państwo, zgrupowanie zawodniczek SMS Kalisz odbędzie wię w dniach 22-27 sierpnia w Kaliszu. Zakwaterowanie w poniedziałek, 22 sierpnia od godz. 16.00 BURSA SZKOLNA im. Janusza Korczaka w Kaliszu ul. Przemysłowa 1 62 – 800 Kalisz (https://goo.gl/maps/FbrRFWqgVjUk5bZn9) treningi odbywać się będą w Hali Arena Kalisz (https://goo.gl/maps/F3egvTm6twFW3MG39) Na zakończenie obozu przygotowawczego, 27 sierpnia, w sobotę planujemy zorganizować spotkanie wszystkich rodziców, około godziny ... Czytaj więcej »

Obóz przygotowawczy

Obóz przygotowawczy dla zawodniczek przyjętych do SMS ZPRP w Kaliszu odbędzie się w dniach 22 – 27 sierpnia 2022 r. Szczegółowe informacje zostaną przesłane drogą mailową. Do zobaczenia w Kaliszu 🙂 Czytaj więcej »

15.07.2022 Lista kandydatek przyjętych do NLO w Kaliszu SMS ZPRP, NLO w Lublinie SMS ZPRP i NLO SMS w Płocku ZPRP na rok szkolny 2022/23

Komisja Rekrutacyjna Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce, po przeprowadzeniu w terminie 16-18.06.2022 roku, procedury rekrutacyjnej, podaje listę kandydatek przyjętych w roku szkolnym 2022/2023 do szkół w Kaliszu, ... Czytaj więcej »

Wyniki I etapu rekrutacji do NLO SMS w Kaliszu ZPRP na rok szkolny 2022/23

Komisja Rekrutacyjna Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce,  po przeprowadzeniu w terminie 16-18.06.2022 roku, procedury rekrutacyjnej, podaje listę kandydatek zakwalifikowanych do drugiego etapu rekrutacji w roku ... Czytaj więcej »

Witamy na stornie internetowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu

Witamy na stronie internetowej Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Kaliszu. Szkoła rozpoczyna swoją działalność 1 września 2022 r. Swoją siedzibę mamy w budynkach kompleksu, w którym mieści się Zespół Szkół Nr 9 (Szkoła Podstawowa Nr 24 i Liceum Ogólnokształcące nr 7) oraz hala sportowo-widowiskowa ARENA w Kaliszu przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24. Zajęcia dydaktyczne odbywać się ... Czytaj więcej »